Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hatta "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde devir geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu sadece şeyle ilişkilendirdiği sadece duruma da gelir. proteinler - benzer ekip bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere birleşik eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok erkek amacıyla "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz ve açık - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler yoluna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, müşterek anabolizmin ilmî sadece kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - canlı organizmada, göze ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih eş sıra kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile henüz gösterişsiz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha kolay eş ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, birleşik semiz doku amacıyla - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, edilgin tek ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, müşterek kas doku tekvin etmek maksadıyla anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon etken preparatlardır. Ancak müteaddit varlık geliştiricisi Bu linkte maksadıyla bu kavramlar yalnızca müşterek mefhum maksadıyla Bilgilendirici Mesaj geçerli - steroidler. Sporcular çeşidinden kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde fazla mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta em ayrılmış yapılmışlardır, bu nedenle birleşik grup pozitif nitelikler vardır. Bu preparatların eş kısmı hür satış özgü yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle tamamen legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon aktif anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen özge bazı preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler düşüncesince zatî olarak üretilen maddeler çoğunlukla toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha gereğinden yokluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve nihayet mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin kusursuz eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi benzer spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini okunuşu kesinlikle "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein Bu Sayfada daha önce de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *